top of page

Murárske práce a rekonštrukcie

Najväčšia sieť murárov na Slovensku

Online cenová kalkulácia

Najlepšia cena v meste

logo-czechcrunch.png
Forbes.png
Logo refresher.png
Euro_edited.png
rekonstrukcia bytu bratislava

Úspešná európska spoločnosť

rekonstrukcie

4000+ dokončených zákaziek

rekonštrukcia bytov

Odporúčajú spokojný zákazníci

prerabky bytov

Vami overení murári

S ČÍM MÔŽEME POMÔCŤ?

civil-engineering_edited.png
6411702.png
11560311.png
plastering_edited.png

1.

ZADAJTE OBJEDNÁVKU

Objednávku zadajte do online formulára, ktorý vám zobrazí odhad ceny. Následne budete telefonicky kontaktovaní pre upresnenie detailov vašej požiadavky. Na telefóne zodpovieme všetky dotazy a dohodneme sa na osobnej prehliadke priestorov. Po prehliadke vám zašleme kompletnú cenovú ponuku.

2.

ADAM ZAISTÍ

Po potvrdení objednávky z vašej strany vystavíme platobný doklad a prebehne platba prvej zálohy. Vo vami stanovenom termíne príde murár, ktorý začne vykonávať murárske práce či rekonštrukcie. Vďaka veľkej databáze murárov dokážeme služby zaistiť vo vami zvolenom termíne.

3.

PREVEZMITE A OHODNOŤTE

Pri prevzatí zrekonštruovaného interiéru už len podpíšete predávací protokol, aby sme vedeli, že všetko prebehlo podľa vašich predstáv, uhradíte zvyšok predom odsúhlasenej čiastky na náš bankový účet a ohodnotíte prácu murára.

AKO TO FUNGUJE

Spolupracujeme so stovkami šikovných murárov po celom Slovensku

prerabka bytoveho jadra

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je priorita. Murári sú overení a ohodnotení desiatkami zákazníkov. Platíte len za to, čo naozaj dostanete. V prípade akéhokoľvek problému, Vám poskytneme plnú podporu a urýchlime

celý proces.

PREČO S ADAMOM

prerábka bytového jadra

ČAS

Nestrácajte zbytočný čas s výberom a rozhodovaním sa medzi murármi, nekonečnými prehliadkami a dohadovaním sa o cene. Kontaktujte nás, Adam to urobí za vás.

PODPORA

Každú zákazku má na starosť jeden z našich manažérov, ktorý vás prevedie celou objednávkou a je vám k dispozícii až do prevzatia krásne zrekonštruovaných priestorov.

S ČÍM MÔŽEME POMÔCŤ?

Drobné murárske práce

Murovanie a stavba priečok 

Či sa jedná o renováciu existujúcich stien, stavbu nových konštrukcií alebo zmenu dispozícií, naši murári sú odhodlaní vykonať výnimočné spracovanie v každom projekte, ktorý realizujú. Privedieme vaše rekonštrukcie a murárske projekty k životu a zaistíme, aby obstáli skúškou času.

Omietky stien a stropov

Pokiaľ máte problémy s omietkou na stenách, naši odbornci sú pre vás perfektným riešením! Šikovné nanesenie omietky na steny či strop vytvorí bezchybne hladké povrchy, ktoré budú plátnom pre vaše sny. Či už chcete opraviť existujúce steny, dosiahnuť moderný a elegantný povrch alebo vytvoriť jedinečné dekoratívne prvky, dodáme Vám výnimočnú kvalitu.

Montáž dverí 

Naša služba montáže a demontáže dverí je vašou bránou na zlepšenie funkčnosti, bezpečnosti a vzhľadu Vašich obytných alebo pracovných priestorov. Či už sú vaše dvere krivé a potrebujete nové alebo chcete staré renovovať, naši murári bez problémov demontujú staré dvere a odborne namontujú nové.

86dce4dd7017116aa3aed4a902c84b15.jpg
7b33f4c99869ea027640312e64e88864.jpg

Kompletné rekonštrukcie

Demolácia aj renovácia múrov

Ak chcete zbúrať starú stenu či priečky alebo pridať nové, s našimi službami zažijete úžasnú transformáciu, kde naši partneri kombinujú presné inžinierstvo s citom, aby pretvorili a nanovo definovali dispozíciu priestoru podľa vašich predstáv.

Elektroinštalácia

Naši odborníci zabezpečia bezproblémové fungovanie Vášho domova vďaka ponúkaným elektroinštalačným službám. Pomôžeme vám so všetkým od zapojenia zásuvky, až po kompletnú výmenu elektrických rozvodov.

Inštalácia vody a odpadov

Naši odborníci pokrývajú všetko od inštalatérskych prác až po sanitárne práce, pričom zaisťujú funkčnosť a estetiku vo vašej kuchyni či kúpeľni.

Rekonštrukcia kúpeľní

Pokládka obkladov a dlažby 

Pozdvihnite eleganciu svojej kúpeľne pomocou kvalitnej pokládky obkladov a dlažby, ktorá zaistí krásny a vodeodolný povrch.

Inštalácia nového vybavenia

Radi vám pomôžeme s inštaláciou sanity či ďalších prvkov vybavenia. Pokiaľ si s výberom neviete rady, radi vám pomôžeme. Súčasťou objednávky je aj dodanie sanity, či potrebných materiálov.

00d0085397989419963e5dfe4cc23ee0.jpg
9a158c16310bd9322f0df88e105f069c.jpg

Stierkovanie a maľovanie

Stierkovanie

Ponúkame odstránenie starej omietky či farby a jej opravu, a to aj od nuly! Vieme zhotoviť všetky najčastejšie murárske postupy vrátane lepenia sietky, štukovania a stierkovania.

Maľovanie 

Byt alebo rodinný dom? Pre Adama žiadny problém! Ponúkame vymaľovanie interiéru v tej najlepšej kvalite. Poradíme si aj s postupmi ako je napríklad benátsky štuk, či inými typmi dekoratívnych stierok.

Podlahy

Plávajúca podlaha 

Plávajúce podlahy sú známe príjemným pocitom za prijateľnú cenu s ľahkou údržbou. Za prijateľnú cenu vám nielen nainštalujeme podlahu, ale taktiež vám poradíme s výberom alebo pomôžeme s výmerou priestorov.

Vinylová podlaha

Premeňte svoje podlahy pomocou našich vysoko kvalitných vinylových podlahových pokládok, ktoré kombinujú trvanlivosť a nadčasový vzhľad pre štýlový a odolný základ v každej miestnosti.

e3158f6711eb2ee5afd2007e7d7e91f7.jpg
f2d32af2741528865182dc98a216fba1_edited_

Obklady a dlažby

Dlažby

Vylepšite svoj priestor pomocou našich odborných služieb v oblasti dlaždicových podláh, kde sa presnosť snúbi s dizajnom a vytvára odolný a vizuálne ohromujúci základ, ktorý obstojí skúškou času.

Obklady stien

Potrebujete nové obklady vo vašej kuchyni či kúpeľke? Naši partneri sú schopní dodať vášmu domovu svieži a moderný vzhľad rýchlou a precíznou pokládkou kachličiek podľa vášho výberu.

bottom of page