top of page

Kompletné rekonštrukcie bytov a domov, rekonštrukcie kúpeľní, murárske práce

Najväčšia sieť murárov na Slovensku

Online cenová kalkulácia

Najlepšia cena v meste

logo-czechcrunch.png
Forbes.png
Logo refresher.png
Euro_edited.png
Stable international company

Úspešná európska spoločnosť

Finished painting jobs

10000+ dokončených zákaziek

Interior painters reviews

Odporúčajú spokojní zákazníci

Verified painters

Vami overení 
profesionáli

S ČÍM MÔŽEME POMÔCŤ?

civil-engineering_edited.png
6411702.png
11560311.png

Podlahy

plastering_edited.png

1.

ZADAJTE OBJEDNÁVKU

Objednávku zadajte do online formulára, ktorý vám zobrazí odhad ceny. Následne vás telefonicky kontaktujeme pre upresnenie detailov, presnejšiu cenovú kalkuláciu a v prípade záujmu sa dohodneme na osobnej prehliadke priestorov pre finalizáciu dopytu.

AKO TO FUNGUJE

2.

ADAM ZAISTÍ

Po potvrdení objednávky vystavíme platobný doklad a prebehne platba predom dohodnutej zálohy. Vo vami stanovenom termíne nastúpi partner, ktorý uskutoční murárske práce či rekonštrukciu. Vďaka veľkej databáze murárov dokážeme práce zaistiť vo vami zvolenom termíne.

3.

PREVEZMITE A OHODNOŤTE

Pri prevzatí zrekonštruovaného interiéru už len podpíšete predávací protokol, aby sme vedeli, že všetko prebehlo podľa vašich predstáv, uhradíte zvyšok predom odsúhlasenej čiastky na náš bankový účet a ohodnotíte prácu murára.

HOTOVÉ MURÁRSKE PRÁCE A REKONŠTRUKCIE

Spolupracujeme so stovkami šikovných majstrov po celom Slovensku

prerabka bytoveho jadra

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je priorita. Partneri sú overení a ohodnotení desiatkami zákazníkov. V prípade akéhokoľvek problému, tu sme pre vás pripravení poskytúť plnú podporou. Platíte len za to, čo naozaj dostanete.

PREČO S ADAMOM

prerábka bytového jadra

ČAS

Nestrácajte čas s výberom a rozhodovaním sa medzi rôznymi murármi/rekonštrukčnými firmami,  nekonečnými prehliadkami a dohadovaním sa o cene. Kontaktujte nás, Adam to urobí za vás.

PODPORA

Každú zákazku má na starosť jeden z našich manažérov, ktorý vás prevedie celou objednávkou a je vám k dispozícii od zadania dopytu až do prevziatia krásne zrekonštruovaných priestorov.

ČO O NÁS NAPÍSALI

Residential House_edited_edited_edited.j

„Rekonštruovali sme celý panelový dom a potrebovali sme taktiež vymaľovať spoločné priestory, chodby a schodisko. Služba vola super, za výhodnú cenu a hlavne kvalita vymaľovania bola na jednotku. Radi odporúčime."

Tibor, Bratislava - Ružinov

Residential House_edited_edited_edited.j

„Super komunikácia, kvalitná práca a dobrá cena. Maliar bol veľmi príjemný, z novej výmaľby sme nadšení. Zadanie dopytu bolo jednoduché a prehľadné, odozva okamžitá. Pán maliar Róbert prišiel včas, pracoval veľmi zodpovedne a použil kvalitné maliarske farby."

Dominik, Bratislava - Vrakuňa

Residential House_edited_edited_edited.j

„Výborná práca pri výmaľbe nášho domu, pán Vladimir určite splnil aj predčil všetky naše očakávania. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a pokiaľ budeme v budúcnosti zase potrebovať novú výmaľbu, bezpochyby vyhľadáme Vaše služby znova."

Viktória, Bratislava - Petržalka

LOKÁLNI MAJSTRI

Spolupracujeme s kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sú odhodlaní odviesť kvalitnú prácu našim klientom. Všetci majstri boli starostlivo vybraní pre ich odbornosť a profesionalitu, čo zaisťuje, že vždy dostanete špičkové rekonštrukčné služby.

Load More
dominik-t

Dominik T.

Dobrý deň! Volám sa Dominik T. a som skusený murár. Kliknutím na môj profil sa dozviete viac.

peter-b

Peter B.

Dobrý deň! Volám sa Peter B. a som skusený murár. Kliknutím na môj profil sa dozviete viac.

tomas-s

Tomáš S.

Dobrý deň! Volám sa Tomáš S. a som skusený murár. Kliknutím na môj profil sa dozviete viac.

bottom of page