top of page

Zaregistrujte sa nižšie a staňte sa partnerským maliarom!

Pridané práce, ktoré zvládate vyhotoviť:

* povinné položky

Staňte sa partnerským maliarom Adama!

Pozrite si profily
zaregistrovaných 
partnerských maliarov.

Prečo spolupracovať s Adamom?

Šetríme váš čas - so zákazníkom vopred všetko overíme. Nestrácajte čas prehliadkami a nechajte to na Adama.

Buďte sami sebe šéfom - žiadny minimálny počet zakázok. Pracujte, kedy sa vám to hodí. Ak nebudete mať čas alebo chuť, proste nám to povedzte a my sa vám ozveme inokedy. Je na vás, koľko zákaziek budete chcieť vykonať a ako často chodiť do práce.

Žiadne registračné ani mesačné poplatky - nič neriskujete. Poplatok platíte iba zo skutočne dokončených zákaziek. Nebudete si musieť lámať hlavu so zháňaním zákaziek, čekaním na peniaze od klienta alebo hádaním o cene - všetko zariadime za vás. 

Často kladené otázky

Ako dlho trvá registrácia?

Ak od vás obdržíme všetko potrebné, registrácia bude dokončená zhruba týždeň od vyplnenia formulára na tejto stránke. Hneď potom ako sa zaregistrujete, vás do pár dní kontaktujeme a vysvetlíme všetko potrebné a samozrejme odpovieme na vaše otázky. Následne na to nám potvrdíte svoju totožnosť formou dokladu totožnosti. Zároveň si poznamenáme vaše skúsenosti a schopnosti, aby sme vás mohli osloviť s požiadavkami zodpovedajúcimi vášmu profilu. Tím sa stáva celá registrácia finálne dokončená.

Ako prebieha bežná objednávka? 

Potom ako klient zadá dopyt na našom webe mu voláme a dopýtavame sa na všetky potrebné informácie, na ktorých základe spolu upresňujeme odhadovanú cenu. Následne objednávku spojujeme s tým najvhodnejším maliarom.
 

Akonáhle vás v systéme spojíme s objednávkou, zavoláme vám. Počas nášho hovoru vám dáme všetky detaily, vrátane ceny a údajov o dátume začatia prác. Ak objednávku prijmete, dorazíte v dohodnutom termíne na zákazku, kde pred započatím prác so zákazníkom vyplníte a podpíšete krátky objednávkový formulár (formulár od nás dostanete na email). Formulár obsahuje meno maliara, zákazníka a predovšetkým cenu za prevedenie prác. Na rovnakom formulári sa nachádza aj predávací protokol, ktorý s klientom podpíše, akonáhle je zákazka úspešne dokončená. To nám potvrdí, že všetko prebehlo ako malo a obidve strany sú spokojné. Hneď ako nám pošlete fotku predávacieho protokolu na email, vystavujeme platobný doklad vašim menom, a ten následne posielame klientovi a aj vám. Klient nám následne posiela peniaze na účet. Adam sa stará o celý platobný proces, čím vám šetríme čas a prácu.

Ako dostanem zaplatené?

Peniaze zasielame každú druhú stredu na bankový účet, ktorý ste nám zadali pri registrácii. Zaslaná čiastka závisí od počtu a veľkosti zákaziek (celková cena prác ponížená o servisný poplatok), ktoré vyhotovíte za predchádzajúce dva týždne.

Budem niečo platiť Adamovi?

S Adamom neplatíte žiadne registračné ani mesačné poplatky! Účtujeme si servisný poplatok 22% zo zákaziek, ktoré prijmete a dokončíte. To je to čím sa odlišujeme od konkurencie, kde sa platia poplatky bez istoty skutočných zákaziek. Poplatok sa odpočítava automaticky z ceny, ktorú nám zákazník zaplatí. Na účet vám tak bude pripísaná už konečná čiastka tak, aby ste sa nemuseli vôbec o nič starať.

Budem zákazky naceňovať sám?

Oslovujeme vás už s presnou odhadovanou cenou. Táto cena je vytvorená cez našu online kalkulačku na základe dát poskytnutých klientom a cenami typickými pre vaše mesto. Pokiaľ dorazíte na miesto, kde budú neočakávané práce, môžete cenu upraviť. Musíte tak ale urobiť pred začatím prác a túto cenu potvrdiť v objednávkovom formulári podpisom maliara a aj klienta.

Kto poskytuje materiál? 

Pri každej objednávke vám oznámime, či je v cene započítaná farba alebo nie. Informáciu následne uvedieme aj v detaile objednávky, ktorý ku každej prijatej objednávke posielame maliarovi na email, aby ste mali o všetkom prehľad.

Musím prijať všetky zákazky od Adama? 

Nie. Kontaktujeme vás vždy so špecifickou objednávkou, ktorá bude zodpovedať vašim kritériám. Pokiaľ ju vezmete, je len vaša! Ak Vám zákazka nevyhovuje môžete samozrejme aj odmietnu zákazky nie je žiadna pokuta. Nemusíte teda súťažiť s ostatnými maliarmi a dávať cenové ponuky ako na iných platformách.

bottom of page