top of page
Kvalitní, profesionálni a overení maliari
Kvalita

Kvalita je pre nás maximálnou prioritou. Každý partnerský maliar je skúsený profesionál, ktorý bol z našej strany riadne preškolený, overený na základe dokladu totožnosti a od zákazníkov pravidelne dostáva perfektné recenzie.

Rýchle a bezstarostné zabezpečenie maľovania.
Rýchlosť

S Adamom zabezpečíte kvalitnú výmaľbu počas mrknutia oka v termíne, ktorý vyhovuje vám. Skrátka nám dajte vedieť, kedy vám to vyhovuje a my to zariadime. 

Cenovo dostupné maľovanie.
Cena 

Naším cieľom je kvalitné maľovanie za tú najlepšiu cenu v meste. S cenou sme úplne transparentní, a preto sa jej odhad dozviete behom pár sekúnd v našej kalkulačke na webe. 

Podpora zákazky maľovania.
Podpora

Každý dopyt má na starosti jeden z našich manažérov a manažériek, ktorí sa s vami po zadaní dopytu spoja, celou objednávkou vás  prevedú a sú vám k dispozícii až do prevzatia krásne vymalovaných priestorov. 

Kotva 2

Prečo maľovať s maliarmi od Adama?

Adam modernizuje maliarske remeslo. Sme toho názoru, že správne maľovanie má spĺňať tri základné kritériá - je prevedené kvalitne, za dostupnú cenu a v termíne, ktorý vyhovuje zákazníkovi. Preto je tu Adam, ktorý spája tých najlepších maliarov v meste so zákazníkmi.


Celý proces maľovania od dopytu až po vystavenie platobného dokladu maximálne zjednodušujeme, aby ste svoj čas mohli venovať čomukoľvek inému, čo vám robí radosť. Žiadne zdĺhavé zháňanie termínov, overovanie kvality maliarov alebo nejasné cenové kalkulácie na mieste. Adam všetko rieši za vás.


V Adamovi si maliarske remeslo vážime, a preto za sebou máme už niekoľko tisíc spokojných zákazníkov s perfektne vymaľovanými bytmi, domami či kanceláriami v Bratislave, Banskej Bystrici, Košiciach, Trnave a v okolí.

Kvalita a podpora         

Pri zákazkách vás spájame s maliarom, s ktorým máme priamu skúsenosť a majú skvelé referencie od zákazníkov. Adam však neustále rastie, a preto zákazníkom pri menších dopytoch ponúkame možnosť maliara, ktorý je v našej databáze nový, maliari sú však skúsení s rokmi praxe.


Každý dopyt má na starosti jeden z našich manažérov, ktorí vás celou objednávkou prevedú. Život prináša rôzne situácie a aj napriek našej snahe môže vzniknúť situácia, ktorá výmaľbu skomplikuje (ochorenie maliara, nedostavenie sa na zákazku,  nespokojnosť s kvalitou výmaľby). Prosím, dajte nám o podobných situáciách vždy vedieť a my urobíme maximum, aby sme našli riešenie vedúce k spokojnosti zákazníka i maliara. Naši manažéri sú k dispozícii každý pracovný deň od 9 do 17 hod. 

Najlepšia cena

Prečo je cena nižšia ako inde? V Adamovi sme schopní efektívne využívať čas našich partnerských maliarov. Tí sa venujú naplno maľovaniu a nestrácajú čas administratívou, ktorá im nezarába. 


S odhadovaním ceny máme bohaté skúsenosti, a preto sa v 95 % prípadov už nemení. Ak maliar dorazí na miesto a zistí, že stav nezodpovedá popisu (napr. rozsah opráv), môže nastať situácia, kedy sa cena zníži alebo naopak zvýši. Cena je však vždy upresnená maliarom vopred a je uvedená na objednávke, ktorú podpisom potvrdzujú maliar aj zákazník pred začatím práce na mieste. Pokiaľ sa cena líši od odhadu a zákazník s novou cenou nesúhlasí, práce neprebehnú a zákazník samozrejme nič neplatí. 


Po dokončení výmaľby dôjde k podpísaniu odovzdávacieho protokolu, čím obe strany potvrdia, že dielo bolo prevzaté. Na základe toho zákazníkovi vystavíme platobný doklad, ktorý už stačí zaplatiť prevodom na náš účet.

Termínová flexibilita a rýchlosť

Ako je možné, že sme takí rýchli? V Adamovi máme veľkú sieť partnerských maliarov. To znamená, že s Adamom nekontaktujete jedného, ​​ale hneď niekoľko desiatok overených profesionálnych maliarov vo vašom meste, ktorí majú v danom termíne čas. 


Každý dopyt je individuálne posúdený a ponúknutý tomu najviac vyhovujúcemu maliarovi. Kontakt na pána maliara je zákazníkovi zaslaný vždy pár dní pred začatím výmaľby.


Maľovanie s Adamom je naozaj ľahké. Venujte svoj čas radšej rodine, priateľom alebo svojim koníčkom. S Adamom máte vymaľované kvalitne, za skvelú cenu a navyše v termíne, ktorý vám vyhovuje.

Kotva 1
Kotva 3
Kotva 4
bottom of page