top of page
Kvalita

Kvalita je pre nás maximálnou prioritou. Každý náš partner je skúsený profesionál, ktorý bol z našej strany riadne preškolený, overený na základe dokladu totožnosti a od zákazníkov pravidelne dostáva perfektné recenzie.

Rýchlosť

S Adamom si zabezpečíte kvalitnú prácu počas mrknutia oka v termíne, ktorý vyhovuje vám. Skrátka nám dajte vedieť, kedy vám to vyhovuje a my to zariadime. 

Cena 

Naším cieľom je zabezpečiť kvalitné služby za tú najlepšiu cenu v meste. S cenou sme úplne transparentní, a preto sa jej odhad dozviete behom pár sekúnd v našej kalkulačke na webe. 

Podpora

Každý dopyt má na starosti jeden z našich manažérov či manažériek, ktorí sa s vami po zadaní dopytu spoja, celou objednávkou vás  prevedú a sú vám k dispozícii až do prevzatia krásne vynovených priestorov. 

Kotva 2

Prečo si vybrať profesionála od Adama?

Adam modernizuje maliarske a stavebné remeslo. Sme toho názoru, že každá remeselná zákazka má spĺňať tri základné kritériá - je prevedená kvalitne, za dostupnú cenu a v termíne, ktorý vyhovuje zákazníkovi. Preto je tu Adam, ktorý spája tých najlepších maliarov, murárov či odborníkov na rekonštrukcie v meste so zákazníkmi.


Celý proces od zadania dopytu až po vystavenie platobného dokladu maximálne zjednodušujeme, aby ste svoj čas mohli venovať čomukoľvek inému, čo vám robí radosť. Žiadne zdĺhavé zháňanie termínov, overovanie kvality majstrov alebo nejasné cenové kalkulácie na mieste. Adam všetko rieši za vás.


V Adamovi dbáme na kvalitu, čo môže potvrdiť už niekoľko tisíc spokojných zákazníkov s perfektne vymaľovanými bytmi, domami či kanceláriami po celom Slovensku.

Kvalita a podpora         

Pri zákazkách vás spájame s profesionálom, s ktorým máme priamu skúsenosť a má skvelé referencie od zákazníkov. Adam však neustále rastie a preto máte pri menších zákazkách možnosť vybrať si maliara, ktorý je v našej databáze nový, avšak taktiež kvalitný, s rokmi praxe.


Každý dopyt má na starosti jeden z našich manažérov, ktorý vás celou objednávkou prevedie. Život však prináša rôzne situácie a aj napriek našej snahe sa môže stať, že sa práce skomplikujú (majster ochorie a nemôže sa dostaviť na zákazku,  nespokojnosť s odvedenou prácou, atď.). Prosíme, v prípade komplikácií nám vždy dajte vedieť a my urobíme maximum, aby sme našli riešenie vedúce k vašej spokojnosti. Naši manažéri sú k dispozícii každý pracovný deň od 9:00 do 18:00 hod. 

Najlepšia cena

Prečo je cena nižšia ako inde? V Adamovi sme schopní efektívne využívať čas našich partnerov. Tí sa venujú naplno svojmu remeslu a nestrácajú čas administratívou, ktorá im nezarába. 

S odhadovaním ceny máme bohaté skúsenosti a preto sa v 95 % prípadov už nemení. V prípade maľovania a menších murárskych prác sa môže zmeniť len vtedy, ak po príchode na miesto pán majster zistí, že zákazka nezodpovedá popisu (napr. rozsahom opráv). V takom prípade sa cena môže patrične znížiť alebo naopak zvýšiť. Cena je však vždy upresnená vopred a len ak so zmenou zákazník súhlasí, dôjde pred začatím prác k podpisu objednávkového protokolu. Pokiaľ zákazník s novou cenou nesúhlasí, s prácami sa nezačne a zákazník samozrejme nič neplatí. V prípade rozsiahlych murárskych prác či rekonštrukcií sa finálna cena stanový po obhliadke. V dostatočnom predstihu tak viete, koľko by vás projekt stál a je len na vás, či sa pre práce rozhodnete alebo nie.


Po ukončení prác dôjde k podpísaniu odovzdávacieho protokolu, čím obe strany potvrdia, že práce boli ukončené a to k spokojnosti zákazníka. Na základe toho zákazníkovi vystavíme platobný doklad, ktorý už len stačí zaplatiť prevodom na náš účet.

Termínová flexibilita a rýchlosť

Ako je možné, že sme takí rýchli? Najmä vďaka širokej sieti partnerských profesionálov. To znamená, že s Adamom nekontaktujete jedného, ​​ale hneď niekoľko desiatok overených majstrov vo vašom meste, ktorí majú v danom termíne čas. 


Každý dopyt je individuálne posúdený a ponúknutý tomu najviac vyhovujúcemu maliarovi, murárovi alebo obdorníkovi na rekonštrukcie. Kontakt na prideleného majstra je zákazníkovi zaslaný vždy pár dní pred začatím prác.


S Adamom je to naozaj ľahké. Venujte svoj čas radšej rodine, priateľom alebo svojim koníčkom. S Adamom je práca odvedená kvalitne, za skvelú cenu a navyše v termíne, ktorý vám vyhovuje.

Kotva 1
Kotva 3
Kotva 4
bottom of page