top of page

Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

Robert F.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Flexibilita je to, čo vo svojom živote potrebujem. A práve to mi Adam pri maľovaní izieb garantuje. Výmaľba domov ma baví. Mám skúsenosti s maľovaním stien v kanceláriách, novostavbách domoch alebo panelových bytoch. Vymaľovanie izieb, bytov a domov zaisťujem v Bratislave. "

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Ešte raz naozaj ďakujeme Adamovi za to, že k nám na maľovanie domu poslal práve pána Roberta! Všetky izby sú skvele vymaľované a dom zostal po dokončení prác čistý a uprataný rovnako, ako keď sme ho maliari odovzdávali. Maliar si poradil s výmaľbou horšie dostupných miest, s rozsiahlejšími opravami omietky aj s aplikáciou veľmi tmavej farby na jednu z hlavných stien. Nemám, čo by som vytkla."

Kristýna, Bratislava - Nové Mesto

„Ďakujeme za kvalitné vymaľovanie nášho bytu. Izby už potrebovali vymaľovať ako soľ, ale sami sme nečakali, že im nový náter dodá taký pekný vzhľad. Na zadanie dopytu nemám absolútne žiadne výhrady, všetko bolo prehľadné a odozva okamžitá. Maliar dorazil včas a byt vymaľoval nad očakávania. Odporúčam."

Pavel, Bratislava

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page