top of page

Cenová kalkulácia

Vyplňte prosím detaily interiéru. Následne vás budeme do jedného pracovného dňa telefonicky kontaktovať a všetko si finálne potvrdíme.

Výmaľba interiéru, príprava podkladu, daľšie služby

Tapetovanie, príprava podkladu, strhnutie tapiet

Chcete zaistiť nákup farieb?

Mám záujem o nasledovné práce:

Cenový odhad

 €

Kontaktné informácie

Nezáväzný dopyt

Cenový odhad

 €

Nezáväzný dopyt

FAQ

1. Chcem obhliadku, je fakt nutná?

Vo väčšine prípadov obhliadka nie je nutná. Po zadaní objednávky sa s Vami spojí jeden z našich manažérov, s ktorým si preberiete detaily Vašej požiadavky, na ktorých základe obdržíte konečnú cenu za výmaľbu. V 98% prípadov sme schopní zákazku naceniť presne, k zmene ceny môže dôjsť len v prípade, že sa bude líšiť skutočnosť oproti informáciám z detailu objednávky (napr. rozsiahlejšie opravy, výrazné odlišná výmera). O zmene ceny budete však vždy predom informovaní a finálnu cenu si spoločne podpíšte na objednávkový formulár. Pokiaľ sa však jedná o špecifickú zákazku, alebo veľké kancelárske priestory, nemáme problém obhliadku vykonať a určite cenu až na jej základe.

2. Aký je rozdiel v rôznych kategóriách opráv?

Žiadne opravy - jedná sa o žiadne alebo minimálne opravy, ako vyšpárovanie pár dierok po obrazoch. Malé opravy - opravy do 20% plochy, jedná sa o vyplnenie malých otvorov a opravu drobných trhlín, obitých rohov, menšie tmelenie či sadrovanie Stredné opravy - opravy do 50% plochy, jedná sa o lokálne škrabanie menších plôch, rozsiahlejšie trhliny, vyspravenie omietok, vyrovnanie a oprava poškodených štukov. Veľké opravy - opravy nad 50% plochy, jedná sa o rozsiahlejšie škrabanie (v prípade celoplošného škrabania je potreba dodatočných prác, docenených maliarom na mieste) a akékoľvek rozsiahlejšie opravy na väčších plochách, ktoré však nezahŕňajú stierkovanie.

3. Je farba zahrnutá v cene? Akou farbou sa maľuje?

V cene je zahrnutá iba biela farba značky Primalex Plus, ktorou sa primárne maľuje. Farebné odtiene v cene zahrnuté nie sú. Stačí si vybrať farbu, ktorú chcete na maľovanie použiť a tú je následne potrebné doplatiť maliarovi na mieste na základe bločku. Pokiaľ preferujete inú bielu farbu než Primalex Plus (napríklad iný odtieň či značku), postupuje sa rovnako ako v prípade farebných odtieňov (v cene zahrnuté nie sú a je potrebné ich doplatiť maliarovi na mieste na základe bločku).

4. Čo je to dôkladné upratovanie?

Základné upratovanie je automaticky súčasťou každej zákazky, obsahuje upratovanie obalových materiálov a náčinia po maľovaní. Jednoducho povedané, čo si na miesto výmaľby partnerský maliar priniesol, to si so sebou aj odnesie. V týchto prípadoch budete pravdepodobne musieť vykonať finálne upratovanie po výmaľbe sami. Partnerský maliar sa postará o zakrytie podláh, okien a vypínačov, aby minimalizoval prípadné poškodenie či zašpinenie. Dôkladné upratovanie je služba naviac, ktorá zaistí, že partnerský maliar po vymaľovaní zanechá byt v takom stave, ako do neho prišiel. A teda odstráni nečistoty spôsobené maľovaním. Nejedná sa však o upratovacie služby v zmysle umývania okien a pod.

5. Komu a kedy sa vypláca?

Za zákazku sa platí po ukončení prác prevodom na bankový účet. S pánom maliarom si spoločne podpíšete predávací protokol, čím obe strany potvrdia, že dielo bolo prevzaté. Následne sa Vám ozve jeden z našich manažérov ohľadom Vašej spokojnosti a spätnej väzby a až na jej základe sa vystavuje platobný doklad. Na mieste sa pánovi maliarovi môžu preplatiť platobné doklady o zakúpenej farbe (iná farba než biela farba značky Primalex Plus) či náklady na dopravu, v prípade, že sa miesto výmaľby nachádza mimo krajských miest.

bottom of page