Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

Karol K.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Zaoberám sa výmaľbou bytových a komerčných priestorov. Používám kvalitné materiály, s ktorými sa dobre pracuje a interiéru dodávajú krásny vzhľad. Práca ma baví a rád sa postarám o kvalitné maľovanie bytu, domu alebo kancelárie. Maľovanie vykonávam zodpovedne a svedomito."

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Už dlhšiu dobu sme uvažovali nad vymaľovaním bytu v Bratislave. Nakoniec sme sa rozhodli pre využitie služieb Adama a pán Karol svojou prácou viac ako naplnil naše očakávania! Teraz máme perfektne vymaľované steny. Kvalitne vykonaná výmaľba náš interiér doslova oživila."

Andrea, Bratislava 2

„Pán Karol k nám chodí pravidelne, keď je potreba vymaľovať viacero našich kancelárií v Bratislave. Je vidieť, že si svoju prácu váži a na výsledku mu naozaj záleží. Je veľmi dôsledný a používa kvalitné materiály."

Peter, Bratislava-Ružinov

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto