top of page

Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

Jozef V.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Maliarske práce v Bratislave vykonávam už niekoľko rokov. Maľovať na bielo alebo jasnými farbami ma baví. V čase, keď sú moje deti v škole, sa môžem odreagovať pri maľovaní izieb alebo bytov a domov, a potom sa im plne venovať."

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Ďakujeme za bleskurýchle potvrdenie a za vykonanie kvalitnej výmaľby bytu v Petržalke. Oceňujem predovšetkým možnosť vymaľovať byt cez víkend čo som potrebovala. Chválim aj jednoduchý online formulár, vďaka ktorému ma nestretlo žiadne dlhé dohadovanie sa na cene a na čase výmaľby. Maliar bol sympaťák a pracoval naozaj zodpovedne a starostlivo."

Aneta, Bratislava-Ružinov

„Vieme, že vymaľovať steny kvalitne nie je vždy úplne ľahké. Pán Martin však maľuje na jedničku a my nemôžeme byť viac spokojní s novými snehobielymi stenami a s krásnou modrou izbou pre našho synáčika. Maliar pracoval s kvalitnými materiálmi a mal oko pre detail. Radi využijeme túto spoluprácu aj nabudúce."

Martin, Petržalka

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page