top of page

Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

David T.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Spolupráca s Adamom na maľovaní izieb, bytov, domov a kancelárií je ideálnym doplnkom k mojej druhej práci. Maľovanie vykonávam v Bratislave a okolí, aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Som rád, že som časovo flexibilný a mám dosť času na rodinu. "

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Máme radosť, že sa nám vďaka Adamovi podarilo nájsť maliara, ktorý sa ujal maľovania nášho bytu v Bratislave. Celý proces prebehol veľmi rýchlo a jednoducho. Počas chvíľky som vyplnil prehľadný formulár a na druhý deň už stál maliar pri dverách. Okrem perfektnej výmaľby musím pochváliť aj kvalitu upratovania po maľovaní a celkový prístup maliara k svojej práci."

Matyáš, Bratislava - Patrónka

„Naše deti bohužiaľ s obľubou maľujú po stenách, preto sme už niekoľkokrát museli nechať premaľovať ich izby aj chodby. Našťastie nám Adam priradil pána Davida a všetko prebehlo bez problémov. Potrebovali sme oškrabať starú farbu a maliar si so všetkým poradil. Nakoniec po ňom nezostal ani neporiadok, čo som ocenila hlavne ja."

Romana, Vinohrady

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page