top of page

Kompletné rekonštrukcie, rekonštrukcie kúpeľní a murárske práce Dunajská Streda

Najväčšia sieť murárov na Slovensku

Online cenová kalkulácia

Najlepšia cena v meste

logo-czechcrunch.png
Forbes.png
Logo refresher.png
Euro_edited.png
Stable international company

Úspešná európska spoločnosť

Finished painting jobs

10000+ dokončených zákaziek

Interior painters reviews

Odporúčajú spokojní zákazníci

Verified painters

Vami overení 
profesionáli

S ČÍM MÔŽEME POMÔCŤ?

civil-engineering_edited.png
6411702.png
11560311.png

Podlahy

plastering_edited.png

1.

ZADAJTE OBJEDNÁVKU

Objednávku zadajte do online formulára, ktorý vám zobrazí odhad ceny. Následne vás telefonicky kontaktujeme pre upresnenie detailov, presnejšiu cenovú kalkuláciu a v prípade záujmu sa dohodneme na osobnej prehliadke priestorov pre finalizáciu dopytu.

AKO TO FUNGUJE

2.

ADAM ZAISTÍ

Po potvrdení objednávky vystavíme platobný doklad a prebehne platba predom dohodnutej zálohy. Vo vami stanovenom termíne nastúpi partner, ktorý uskutoční murárske práce či rekonštrukciu. Vďaka veľkej databáze murárov dokážeme práce zaistiť vo vami zvolenom termíne.

3.

PREVEZMITE A OHODNOŤTE

Pri prevzatí zrekonštruovaného interiéru už len podpíšete predávací protokol, aby sme vedeli, že všetko prebehlo podľa vašich predstáv, uhradíte zvyšok predom odsúhlasenej čiastky na náš bankový účet a ohodnotíte prácu murára.

HOTOVÉ MURÁRSKE PRÁCE A REKONŠTRUKCIE

Spolupracujeme so stovkami šikovných majstrov po celom Slovensku

prerabka bytoveho jadra

BEZPEČNOSŤ

Bezpečnosť je priorita. Partneri sú overení a ohodnotení desiatkami zákazníkov. V prípade akéhokoľvek problému, tu sme pre vás pripravení poskytúť plnú podporou. Platíte len za to, čo naozaj dostanete.

PREČO S ADAMOM

prerábka bytového jadra

ČAS

Nestrácajte čas s výberom a rozhodovaním sa medzi rôznymi murármi/rekonštrukčnými firmami,  nekonečnými prehliadkami a dohadovaním sa o cene. Kontaktujte nás, Adam to urobí za vás.

PODPORA

Každú zákazku má na starosť jeden z našich manažérov, ktorý vás prevedie celou objednávkou a je vám k dispozícii od zadania dopytu až do prevziatia krásne zrekonštruovaných priestorov.

MURÁRSKE SLUŽBY V BRATISLAVE 

86dce4dd7017116aa3aed4a902c84b15.jpg

Drobné murárske práce v Dunajskej Strede

Murovanie a stavba priečok

Či sa jedná o renováciu existujúcich stien, stavbu nových konštrukcií alebo zmenu dispozícií, naši murári sú odhodlaní vykonať výnimočné spracovanie v každom projekte, ktorý v Dunajskej Strede realizujú. Privedieme vaše rekonštrukcie a murárske projekty k životu a zaistíme, aby obstáli skúškou času.

Omietky stien a stropov

Pokiaľ máte problémy s omietkou na stenách, naši odbornci sú pre vás perfektným riešením! Šikovné nanesenie omietky na steny či strop vytvorí bezchybne hladké povrchy, ktoré budú plátnom pre vaše sny. Či už chcete opraviť existujúce steny, dosiahnuť moderný a elegantný povrch alebo vytvoriť jedinečné dekor

Montáž dverí

Naša služba montáže a demontáže dverí je vašou bránou na zlepšenie funkčnosti, bezpečnosti a vzhľadu Vašich obytných alebo pracovných priestorov. Či už sú vaše dvere krivé a potrebujete nové alebo chcete staré renovovať, naši murári bez problémov demontujú staré dvere a odborne namontujú nové.

Kompletné rekonštrukcie v Dunajskej Strede

Demolácia aj renovácia múrov

Ak chcete v Dunajskej Strede zbúrať starú stenu či priečky alebo pridať nové, s našimi službami zažijete úžasnú transformáciu, kde naši partneri kombinujú presné inžinierstvo s citom, aby pretvorili a nanovo definovali dispozíciu priestoru podľa vašich predstáv.

Elektroinštalácia

Naši odborníci zabezpečia bezproblémové fungovanie Vášho domova vďaka ponúkaným elektroinštalačným službám. Pomôžeme vám so všetkým od zapojenia zásuvky, až po kompletnú výmenu elektrických rozvodov.

Inštalácia vody a odpadov

Naši odborníci pokrývajú všetko od inštalatérskych prác až po sanitárne práce, pričom zaisťujú funkčnosť a estetiku vo vašej kuchyni či kúpeľni.

7b33f4c99869ea027640312e64e88864.jpg
00d0085397989419963e5dfe4cc23ee0.jpg

Rekonštrukcia kúpeľní v Dunajskej Strede

Pokládka obkladov a dlažby

Pozdvihnite eleganciu svojej kúpeľne pomocou kvalitnej pokládky obkladov a dlažby v Dunajskej Strede, ktorá zaistí krásny a vodeodolný povrch..

Inštalácia nového vybavenia

Radi vám pomôžeme s inštaláciou sanity či ďalších prvkov vybavenia. Pokiaľ si s výberom neviete rady, radi vám pomôžeme. Súčasťou objednávky je aj dodanie sanity, či potrebných materiálov.

Stierkovanie a maľovanie v Dunajskej Strede

Stierkovanie

Ponúkame odstránenie starej omietky či farby v Dunajskej Strede a jej opravu, a to aj od nuly! Vieme zhotoviť všetky najčastejšie murárske postupy vrátane lepenia sietky, štukovania a stierkovania.

Maľovanie

Byt alebo rodinný dom? Pre Adama žiadny problém! Ponúkame vymaľovanie interiéru v tej najlepšej kvalite. Poradíme si aj s postupmi ako je napríklad benátsky štuk, či inými typmi dekoratívnych stierok.

9a158c16310bd9322f0df88e105f069c.jpg
e3158f6711eb2ee5afd2007e7d7e91f7.jpg

Podlahy v Dunajskej Strede

Plávajúca podlaha

Plávajúce podlahy sú známe príjemným pocitom za prijateľnú cenu s ľahkou údržbou. Za prijateľnú cenu vám nielen nainštalujeme podlahu v , ale taktiež vám poradíme s výberom alebo pomôžeme s výmerou priestorov.

Vinylová podlaha

Premeňte svoje podlahy pomocou našich vysoko kvalitných vinylových podlahových pokládok, ktoré kombinujú trvanlivosť a nadčasový vzhľad pre štýlový a odolný základ v každej miestnosti.

Obklady a dlažby v Dunajskej Strede

Dlažby

Vylepšite svoj priestor pomocou našich odborných služieb v Dunajskej Strede, v oblasti dlaždicových podláh, kde sa presnosť snúbi s dizajnom a vytvára odolný a vizuálne ohromujúci základ, ktorý obstojí skúškou času.

Obklady stien

Potrebujete nové obklady vo vašej kuchyni či kúpeľke? Naši partneri sú schopní dodať vášmu domovu svieži a moderný vzhľad rýchlou a precíznou pokládkou kachličiek podľa vášho výberu.

f2d32af2741528865182dc98a216fba1_edited_edited.jpg
Mixing Paint

Ako nájsť kvalitného majstra v Dunajskej Strede?

Nájsť spoľahlivého murára v Dunajskej Strede môže byť náročné. Ak hladáte majstra vo vašej blízkosti, Adam vám pomôže zjednodušiť celý proces výberu a spojí vás s miestnym odborníkom. Naša sieť overených profesionálov poskytuje transparentné ceny a tým zabezpečuje kvalitnú prácu za primeranú cenu.

Adam robí vašu rekonštrukciu jednoduchú! Ak hľadáte murára či rekonštrukčnú firmu vo svojom okolí, naša platforma vám pomôže zjednodušiť proces a spojí vás s miestnym majstrom. Vďaka výbornej dostupnosti môžeme s vašou rekonštrukciou začať už do pár dní. Či sa jedná o drobné murárské práce, rekonštrukciu kúpelne či kompletnú rekonštrukciu, naši skúsení partneri sú pripravení priniesť vašu víziu k životu.

ČO O NÁS NAPÍSALI

Residential House_edited_edited_edited.j

„Ešte raz naozaj ďakujeme Adamovi za to, že k nám na murovanie domu poslal práve pána Roberta! Všetky izby sú skvele vymurované a dom zostal po dokončení prác čistý a uprataný rovnako, ako keď sme ho murárovi odovzdávali. Pan murár si poradil s vymurovaním horšie dostupných miest a s rozsiahlejšími opravami. Nemám, čo by som vytkla."

Samuel, Dunajská Streda

Residential House_edited_edited_edited.j

„Skvele odvedená práca od pána murára! Vymurovanie nášho domu prebehlo bez jediného problému. Služba samotná aj kvalita murovania úplne prekonala naše očakávania. Murár predal precízne vymurovaný byt a čistý interiér. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a ak budeme v budúcnosti zase potrebovať murára, nebudeme váhať."

Oliver, Dunajská Streda

Residential House_edited_edited_edited.j

„Máme radosť, že sa nám vďaka Adamovi podarilo nájsť murára, ktorý sa ujal vymurovania nášho bytu. Celý proces prebehol veľmi rýchlo a jednoducho. Počas chvíľky som vyplnil prehľadný formulár a na druhý deň už stál murár pri dverách. Okrem perfektného vymurovania musím pochváliť aj kvalitu upratovania po murovaní a celkový prístup murára k svojej práci."

Ema, Dunajská Streda

MAJSTRI A FIRMY VO VAŠOM OKOLÍ

Spolupracujeme s kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sú odhodlaní odviesť kvalitnú prácu našim klientom. Všetci majstri boli starostlivo vybraní pre ich odbornosť a profesionalitu, čo zaisťuje, že vždy dostanete špičkové murárske či rekonštrukčné služby.

Profesionálny Murár: S pevným vedomím toho, čo robím, som získal počas svojej kariéry znalosti, ako vykonávať prácu kvalitne a bezpečne. S mojimi skúsenosťami v rôznych murárskych technikách som pripravený splniť všetky vaše potreby.

Dominik T.

Dobrý deň! Volám sa Dominik T. a som skusený murár. Kliknutím na môj profil sa dozviete viac.

Som murár s bohatým pracovným pozadím, ktorý zvládne všetko od zburania steny, cez pokladku obkladov až po maľovanie. Veľmi rád Vám pomôžem zrekonštruovať byt podľa Vašich predstáv.

Peter B.

Dobrý deň! Volám sa Peter B. a som skusený murár. Kliknutím na môj profil sa dozviete viac.

Zvládnem takmer všetko, čo si zákazník môže priať v rámci murárskych prác aj rekonštrukcií. A spolupráca s Adamom je príklad toho, ako viem vykonávať moje remeslo jednoducho a hladko. Ak hľadáte skúseného majstra, som tu pre Vás.

Tomáš S.

Dobrý deň! Volám sa Tomáš S. a som skusený murár. Kliknutím na môj profil sa dozviete viac.

bottom of page