top of page

Maliar Košice, Michalovce, Trebišov, Rožňava

Tomáš F.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Spolupráca s Adamom na maľovaní izieb, bytov, domov a kancelárií je ideálnym doplnkom k mojej druhej práci. Maľbu vykonávam v Košiciach a okolí, aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Som rád, že som časovo flexibilný a mám dosť času na rodinu. "

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Košice

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Košice a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Košice

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Máme radosť, že sa nám vďaka Adamovi podarilo nájsť skúseného maliara izieb. Výmaľba prebehla bez jediného problému. Maliar používal kvalitné materiály, pracoval rýchlo a čisto. Cenu výmaľby som poznal vopred a maliara mi zohnali do druhého dňa. Kiež by to vždy bolo také jednoduché. Službu si nemôžem vynachváliť."

Václav, Košice - Sídlisko KVP

„Moje deti si rady zdobia steny svojej detskej izby, takže som hľadala niekoho, kto by ich výtvory spoľahlivo odstránil. Pán Tomáš si s úlohou hravo poradil. Okrem maľoviek starostlivo zahladil aj každú najmenšiu dierku v omietke, a že ich nebolo málo. Som nadšená. Keď teraz viem, aké jednoduché je si vďaka Adamovi dohovoriť maliara, a aký bezstarostný je to proces, nebudem už po kreatívnych chvíľkach svojich detí tak vyšilovať. Teším sa na opätovné stretnutie."

Lucia, Dargovských hrdinov

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Košice I: Sídlisko Ťahanovce, Staré Mesto, Sever, Ťahanovce, Kavečany, Džungľa Košice II: Západ, Sídlisko KVP, Luník IX, Šaca, Myslava, Pereš, Poľov, Lorinčík Košice III: Dargovských hrdinov, Košická Nová Ves Košice IV: Nad jazerom, Juh, Krásna, Barca, Vyšné Opátske, Šebastovce

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page