top of page

Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

Róbert D.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Zaoberám sa výmaľbou bytových aj komerčných priestorov. Práca ma baví a rád sa postarám o kvalitné maľovanie bytu, domu alebo kancelárií. Maľovanie odvádzam zodpovedne a starostlivo."

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Super komunikácia, kvalitná práca a dobrá cena. Maliar bol veľmi príjemný, z novej výmaľby sme nadšení. Zadanie dopytu bolo jednoduché a prehľadné, odozva okamžitá. Pán maliar Róbert prišiel včas, pracoval veľmi zodpovedne a použil kvalitné maliarske farby."

Dominik, Bratislava- Vrakuňa

„Stručne – veľmi kvalitné maľovanie za skvelú cenu. Maliar pracoval kvalitne a odviedol prácu nad naše očakávania. Na Adama som sa obrátila v stredu a už v štvrtok sa maľovalo. Z výsledku som bola taká nadšená, že som vo finále Adama dohovorila aj na výmaľbu mojej mame. Vďaka moc!"

Veronika, Bratislava-Karlova Ves

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page