top of page

Maliar Prešov, Poprad, Humenné, Bardejov

Pavol B.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Flexibilita je to, čo vo svojom živote potrebujem. A práve to mi Adam pri maľovaní izieb garantuje. Výmaľba domov ma baví. Mám skúsenosti s maľovaním stien v kanceláriách, novostavbách domoch alebo panelových bytoch. Vymaľovanie izieb, bytov a domov zaisťujem v Prešove. "

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Prešov

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Prešov a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Prešov

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Sme veľmi radi, že sme našli človeka, ktorý zodpovedne pristúpil k maľovaniu nášho bytu v Prešove. Cenu maľovania som poznal vopred a objednanie maliara bolo až prekvapivo ľahké. Kvalitná výmaľba v kombinácii s profesionálnym prístupom. Pokiaľ bude v mojom okolí niekto zháňať maliara, určite mu Adama rád odporučím."

Luboš, Prešov - Dúbrava

„Pán k nám chodí pravidelne, respektíve vždy, keď je potrebné vymaľovanie našich viacerých kancelárií v Bratislave. Je vidieť, že si svoju prácu váži a na výsledku mu záleží. Je veľmi starostlivý a používa iba kvalitné materiály."

Šimon, Prešov - Sever

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Prešov 1: Sídlisko III, Sídlisko Mladosť, Rúrky Prešov 2: Sídlisko II, Kalvária, pod Kamennou baňou, pod Wilecovou hôrkou, Borkút, Vydumanec, Kvašná voda, Cemjata Prešov 3: sever mesta, Mier, Šidlovec, Dúbrava, Surdok, Kúty, Širpo, Nižná Šebastová Prešov 4: stred mesta – Staré mesto, Táborisko, Sídlisko Duklianskych hrdinov Prešov 5: Solivar, Soľná Baňa, Šváby, Delňa, Tichá Dolina, Šimonov Prešov 6: južná časť sídliska Sekčov – stavba 1 – 4 Prešov 7: severná časť sídliska Sekčov – stavba 5 – 7, Šalgovík

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page