top of page

Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

Martin U.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Spolupráca s Adamom na maľovaní izieb, bytov, domov a kancelárií je ideálnym doplnkom k mojej druhej práci. Výmaľbu stien vykonávam v Bratislave a okolí aj cez víkendy alebo počas sviatkov. Som rád, že som časovo flexibilný a mám dosť času na svoju rodinu."

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Rekonštruovali sme celý panelový dom a potrebovali sme taktiež vymaľovať spoločné priestory, chodby a schodisko. Služba vola super, za výhodnú cenu a hlavne kvalita vymaľovania bola na jednotku. Radi odporúčime."

Tibor, Bratislava-Ružinov

„Ďakujeme za veľmi rýchle potvrdenie a za uskutočnenie výmaľby bytu v Bratislave aj počas víkendu. Chválim online formulár, ktorý stačilo vyplniť a za chvíľu som dostal potvrdenie. Žiadne zdĺhavé dohadovanie sa na čase výmaľby. Nebol najmenší problém dohodnúť sa na vymaľovaní jednej steny farebne."

Lukáš, Bratislava-Petržalka

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page