top of page

Maliar Bratislava, Pezinok, Senec, Malacky, Modra

Fáris B.

Maľovanie izieb, bytov, domov a kancelárií

Maliar izieb, bytov, domov, kancelárií a interiérov

Vysoká maliarska odbornosť

Certifikácia kvality Adam pre maliarske práce

Profesionálny prístup

"Už dlhodobo spolupracujem s Adamom na maľovaní bytových domov a kancelárií. Pekne vymaľovaný múr je základ vkusného bývania. Celý život maľujem interiéry bytov a Adam mi garantuje istotu, ktorú som hľadal. Som pracovitý a samostatný. Výmaľba bytu ma baví."

Skúsenosti s maľovaním interiérov

Príprava povrchu stien a interiéru pred maľovaním

Maľovanie stien, maľovanie bytov, maľovanie domov, kancelárií a komerčných priestorov Bratislava

Maliarske práce pre domácnosti, kancelárie a priemysel - Bratislava a okolie

Biele a farebné maľovanie bytových aj nebytových priestorov Bratislava

Kompletné upratovanie vrátane upratania materiálu až po umývanie okien

Referencie od mojich zákazníkov

„Sme veľmi radi, že k nám Adam poslal práve pána Farisa. Maľovanie nášho bytu v Prahe vykonal výborne. Celý priebeh výmaľby bol veľmi rýchly a bezproblémový. Oceňujem prehľadný formulár a rýchlu reakciu na náš dopyt. Priplatili sme si za upratovanie a ani nešlo poznať, že sa tam maľovalo."

Pavol, Bratislava

„Vďaka maľovaniu domov od Adama a pánovi maliarovi Fárisovi je náš dom čistý a skvele vymaľovaný. Kvalitná výmaľba je pre neho dôležitá, čo dokazuje aj to, že sa maliar vrátil prekontrolovať svoju prácu. Maliar je zodpovedný, starostlivý a dáva si na výmaľbe bytu naozaj záležať."

Dominika, Staré mesto

Maliarske práce vykonávam v týchto lokalitách:

Bratislava 1: Staré Mesto, Historické jadro, Patrónka; Bratislava 2: Ružinov, Nivy, Pošeň, Prievoz, Ostredky, Trávniky, Štrkovec, Vlčie hrdlo, Trnávka; Vrakuňa, Dolné hony; Podunajské Biskupice, Dolné hony, Ketelec, Lieskovec, Medzi jarkami; Bratislava 3: Nové Mesto, Ahoj, Jurajov dvor, Koliba, Kramáre, Mierová kolónia, Pasienky, Vinohrady; Rača, Krasňany, Rača, Východné, Žabí majer; Vajnory; Bratislava 4: Karlova Ves, Dlhé diely, Kútiky, Mlynská dolina, Rovnice; Dúbravka, Podvornice, Záluhy, Krčace; Lamač, Podháj, Rázsochy; Devín; Devínska Nová Ves, Devínske Jazero, Kostolné, Paulinské, Podhorské, Sídlisko Stred, Vápenka; Záhorská Bystrica, Plánky, Podkerepušky, Strmé vŕšky; Bratislava 5: Petržalka, Dvory, Háje, Lúky, Petržalka-Juh, Petržalka-Sever, Petržalka-Západ, Petržalka-Východ, Pečniansky les, Zrkadlový háj; Jarovce; Rusovce; Čunovo

V prípade potreby rád prídem aj iné miesto

bottom of page